17-18 listopada

warsztaty: 16 listopada

Zawiercie, Hotel Villa Verde Congress & Spa

O konferencji

PHPCon Poland to najstarsza i najbardziej unikalna konferencja dla programistów i entuzjastów języka PHP w Polsce. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2010 roku. W tym czasie zdążyliśmy przyczynić się do wykształcenia nowego pokolenia deweloperów PHP!

To wydarzenie, podczas którego nawiążesz nowe kontakty, wymienisz się doświadczeniami i pomysłami na najbliższą przyszłość. Ale nie tylko! To konferencja, do której chętnie będziesz wracać, zarówno dzięki atmosferze i nowym kontaktom, ale też dla własnego rozwoju – jako słuchacz, jako prelegent, a może jako rekruter poszukujący nowych talentów. Kto wie?

W tym roku PHPCon Poland ponownie zawita do hotelu Villa Verde w Zawierciu, w sercu Jury. W ubiegłym sezonie obiekt ten przypadł Wam do gustu i zebrał sporo pozytywnych opinii i komentarzy, więc idziemy za ciosem.

Mamy nadzieję, że na dobre pożegnaliśmy pandemię Covid, dlatego w tym roku wracamy do międzynarodowego charakteru naszego wydarzenia. Ponownie dopuszczamy prezentacje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Ta miejscówka to także świetna okazja, by wykorzystać weekend w pełni i sprawdzić, jak ciekawa jest Jura Krakowsko-Częstochowska i jak wiele ma do zaoferowania, zwłaszcza jesienią.

Zobacz, jak było w ubiegłym roku

Dlaczego PHPCon?

Bo to już prawie legenda

Spotykamy się na najstarszej polskiej konferencji PHP. Jeśli nie masz jeszcze wspomnień z nią związanych, najwyższy czas to zmienić!

Noclegi w tym samym miejscu

U nas kupisz wejściówkę i znajdziesz link do rezerwacji noclegu.
Impreza do białego rana? Czemu nie?

Warsztaty

Wiedza praktyczna czeka na Ciebie w czwartek. Warsztaty potrwają aż do wieczora, a prelekcje rozpoczniemy dopiero w piątkowy poranek.

Pełne wyżywienie

Śniadanie w cenie noclegu, obiad i kolacja w cenie wejściówki.
Uczestnicy warsztatów – w czwartek, uczestnicy prelekcji – w piątek i w sobotę.

Networking

Jednoczymy ludzi na różnych etapach kariery – od początkujących programistów, po wieloletnich specjalistów na różnych pozycjach – wszystkich, których kręci PHP.

Integracja

W tym roku koncert zespołu Kołdra, który na pewno przypadnie Wam do gustu, bo to przecież muzyka o nas samych…
A poza tym jak zwykle kręgielnia i morze piwa z kraftowego browaru Jana.

Zostań prelegentem!

Masz pomysł na prelekcję? Chętnie go zobaczymy!
Oferujemy cały jeden dzień warsztatowy i dwa pełne dni wykładowe.

Miejsce

Hotel Villa Verde Congress & SPA ****

To nowoczesny kompleks, który wyważa koncepcję hotelu idealnego zarówno dla biznesu, jak i wypoczynku rodzinnego. Doskonałe położenie obiektu, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z dala od zgiełku dużych aglomeracji gwarantuje wysoki komfort wypoczynku oraz stwarza znakomite warunki do regeneracji sił.

Obiekt posiada 166 kompleksowo wyposażonych pokoi, co łącznie daje 450 miejsc noclegowych. Zaaranżowano je przede wszystkim pod kątem wygody i funkcjonalności.

Villa Verde posiada największe zaplecze konferencyjne i bankietowe na Jurze. W ofercie znajdują się wielofunkcyjne sale z możliwością dynamicznego podziału dostosowanego do wymagań gości. Łącznie 1200 m2 powierzchni konferencyjnej z przeznaczeniem dla 500 uczestników.

Hotel, jako jeden z nielicznych w Polsce, może poszczycić się własnym browarem dającym najwyższy poziom zadowolenia wśród miłośników piwa rzemieślniczego.

Dojazd

Transportem publicznym
Zawiercie jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju dzięki Centralnej Magistrali Kolejowej (CMK), która tutaj zaczyna swój bieg i zapewnia bezpośrednie połączenie Katowic i Warszawy. Z Katowic w szczycie dnia odjeżdżają do Zawiercia średnio dwa pociągi na godzinę (czas dojazdu: ok. 45 minut), z Warszawy średnio jeden (czas dojazdu: ok. 2 godzin). Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod adresem rozklad.pkp.pl.
Na miejsce można dojechać liniami ZKM Zawiercie numer 3, 9 (przystanek: Marciszowska) albo 12 (przystanek: Inwestycyjna). Można również dojść piechotą do hotelu z przystanku kolejowego Zawiercie Borowe Pole.
Samochodem
Jadąc z północy, południa, zachodu albo południowego wschodu najlepiej dotrzeć do Siewierza drogą krajową nr 91, a następnie przez Porębę do Zawiercia DK-78. Na rondzie przy restauracji Mc Donald's zjeżdżamy trzecim zjazdem (w lewo, kierunek Myszków).
Wyjątek stanowi kierunek północno-wschodni (Kielce, Radom, Lublin, Białystok), bo wówczas prawdopodobnie dojedziemy do Zawiercia z drugiej strony i będziemy musieli przejechać przez miasto. Wówczas na rondzie przy Mc Donaldzie skręcamy w pierwszy zjazd (w prawo, kierunek Myszków).
Dalej ulicą Inwestycyjną ok. 3 km do następnego ronda z ulicą Mrzygłodzką. Hotel znajduje się przy rondzie po lewej stronie.
Samolotem
Zdecydowanie najbliżej Zawiercia leży lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW), przy czym, aby dojechać transportem publicznym do Zawiercia, prawdopodobnie trzeba będzie dotrzeć najpierw do Katowic – zarówno bezpośrednia linia kolejowa, jak i obwodnica Zawiercia i Poręby nadal pozostają w budowie. W takiej sytuacji sensownym rozwiązanie może być taksówka – lotnisko i hotel dzieli zaledwie 28 km, co daje koszt transportu na poziomie 100-150 zł.

Zostań Sponsorem

Zostań sponsorem konferencji PHPCon Poland 2023 – to rzadka okazja, by pokazać swoją markę międzynarodowej społeczności środowiska PHP i być dobrze kojarzonym!

PHPrzyjaciele

Kontakt

Wsparcie on-line, FAQ: support.conferia.eu

E-mail: info@phpcon.pl

Telefon: 604 435060

Organizator:

Conferia Events
miasto: Rybnik
kod pocztowy: 44-200
adres: ul. Wodzisławska 50A
NIP: 6422172643
Konto (PLN): 70 1050 1344 1000 0092 9984 9589

NASZ ZESPÓŁ

 • Dariusz Grzesista

  Dariusz Grzesista

  Conferia
  CEO spółki Conferia. Pomysłodawca, twórca i lider ekipy PHPCon Poland. Event manager z kilkunastoletnim doświadczeniem. Oprócz PHPConu brał udział w organizacji Jesieni Linuksowej, PyCon PL, dBConf oraz php Central Europe conference. Były prezes Polskiej Grupy Użytkowników Linuxa PLUG. Etatowy deweloper oraz project manager w Centrum Informatyki Resortu Finansów. Szczęśliwy ojciec i stryj innych organizatorów PHPCon Poland ;) Niereformowalny rowerowy włóczęga z zacięciem survivalowym.
 • Mariusz Kuta

  Mariusz Kuta

  webMASTAH.pl
  Ninja frontendu, miłośnik baz danych, huligan php. Łebski master strony PHPCon Poland. Głównodowodzący recepcją organizatorów na miejscu. Uzależniony od muzyki elektronicznej, kryminałów i pestek słonecznika.
 • Piotr Krzysztofik

  Piotr Krzysztofik

  piotrex41.pl
  Programista PHP, webmaster, webdesigner i webdeveloper. Na PHPConie pełni rolę technika sal konferencyjnych oraz operatora sprzętu.
 • Przemysław Pawliczuk

  Przemysław Pawliczuk

  przemyslaw.pawliczuk.pl
  Specjalista od żałosnych i niemożliwych problemów. Jego pierwsze słowa to: "Paamayim nekudotayim". Programowania nauczył się podczas rendez vous z Symfony, po 10 latach z PHP. Uzależniony od soku pomarańczowego, na PHPConie, podczas którego rozpoczął swoją przygodę jako prelegent, od lat opiekuje się technikaliami. Po godzinach - mąż, członek Pionier Rzeszów Toastmasters, majsterkowicz, fan akordeonu uwielbiający dobrą muzykę vocal-trance.
 • Mateusz Grzesista

  Mateusz Grzesista

  Conferia
  Absolwent jednego ze śląskich techników, odpowiedzialny za montaż i publikację filmów z prezentacji. Na miejscu ogarnia kwestie techniczne sali wykładowej i rejestrację wideo. W życiu prywatnym syn Ojca Dyrektora.
 • Tomasz Kunicki

  Tomasz Kunicki

  Wieloletni programista PHP, aktualnie również Javy. Wielokrotny uczestnik PHPCon. Ewangelista jakości, tematów architektonicznych i dobrych praktyk w zespole - na poziomie kody i kultury. Uwielbia pomagać innym rozwijać się. Prywatnie sympatyczny ojciec 2 córek, po nocach pochłania audiobooki i tworzy PoC. Członek Komitetu Programowego oraz osoba odpowiedzialna za aktywne budowanie relacji partnerskich.
 • Adrian Słowik

  Adrian Słowik

  adrianslowik.pl
  Entuzjasta PHP, wyznawca Event Storming'u i ewangelista stosowania Feature Flag. Programista z 19-letnim doświadczeniem. Od 15 lat związany z branżą E-commerce. Wieczorami pochłania nową wiedzę czytając książki lub testując nowe technologie. Członek reading club'u poświęconego DDD. Nie trzeba go długo namawiać na karaoke, nawet na trzeźwo. Po latach powtórnie zasilił team PHPConu, gdzie odpowiada za rozwój współpracy ze sponsorami oraz uczestniczy w pracach Komitetu Programowego.
 • Ania Grzesista

  Ania Grzesista

  Conferia
  Na miejscu odpowiedzialna za biuro konferencji oraz dystrybucję pakietów startowych. Kolekcjonerka elePHPantów, weekendowo udzielająca się przy obsłudze dużych imprez gastro. Choć nie je dużo, uwielbia dobrą kuchnię. W życiu prywatnym córka Ojca Dyrektora.
 • Sebastian Molenda

  Sebastian Molenda

  PubNub.com
  Programista PHP na odwyku aktualnie zajmujący się Node.JS-em i eksperymentujący z FP. Prywatnie majsterkowicz i fan cięższego grania. Po wielu wspólnych latach w roli gościa czas się jakoś odwdzięczyć społeczności.
 • Wojciech Sznapka

  Wojciech Sznapka

  STS
  PHPowiec z 15-letnią historią. Wierny fan PHPCona od pierwszych edycji, na którym obecnie zasiada w Komitecie Programowym. Zawodowo skupiony głównie na zarządzaniu zespołami technologicznymi oraz tematach Big Data. Każda wolna chwila jest zapełniona przez sport (głównie Squash) i życie rodzinne.

Logotypy do pobrania

Newsletter

Bądźmy w kontakcie!
Zapisz się do newslettera, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o PHPCon Poland.

Używamy ciasteczek w celu zapamiętywania preferencji użytkowników serwisu. Rozumiem Polityka Prywatności